fashion

Autumn is here | Outfit

11:17


Všetkých zdravím po dlhšej dobe! V poslednej dobe sa zamýšľam nad ľudskou toleranciou a ochotou pomáhať ľuďom. Nejde mi do hlavy ako môžu byť niektorí ľudia takí bezohľadní a zahľadení samí do seba. Väčšinou sa snaží byť pozitívny človek, ale nikdy to, bohužiaľ, nejde na 100%, keď sa pozriem okolo seba. Preto vás vyzývam a žiadam, rozhliadnite sa okolo seba a ponorte sa do svojho vnútra a zamyslite sa, čo všetko by sa dalo zmeniť. Šírte lásku, buďte milí a láskaví a hlavne sa viac smejte a pomáhajte si navzájom. Iba tak môžeme zmeniť svet okolo seba, tým, že začneme sami od seba.

Aj keď mal byť toto outfit článok, chcela som vám napísať pár takýchto slov. Dúfam, že si užívate jesenné počasie tak, ako ja. Len dúfam vo viac slnečných dní. Majte sa krásne.

Love, Alex .

beauty

My Favorite Fragrance| Beauty

13:15


Zdravím vás po dlhej dobe. Ospravedlňujem sa za svoju neaktivitu, ale trošku sa mi to zkomplikovalo s opätovným sťahovaním do Nitry, ale už som sa trochu aklimatizovala, tak pevne dúfam, že články budú častejšie. Čo som však chcela v dnešnom článku rozobrať sú vône, ktoré používam. Predstavím vám tri vône, konkrétne Bright Crystal od Versaceho, Daisy od Marca Jacobsa a voňavku od Bottegy Venety. Tak sa poďme do toho pustiť.

life

Study habits | Tips

6:36


 Zdravím všetkých u dnešného článku. Za oknami je už vidieť jesenné počasie, ktoré pre mnohých, okrem iného, symbolizuje aj nástup do školy. Niektorí už majú týždeň za sebou a nás vysokoškolákov to čaká v najbližších dňoch, preto som sa rozhodla spísať tento článok. Takže ak to číta niekto, kto je v koncoch s motiváciou alebo si nevie usporiadať čas a úlohy, pevne dúfam, že mu pomôže načerpať inšpiráciu. 

beauty

Strong trio | Yves Rocher products

0:46


Prajem vám krásny a ničím nerušený piatok. Máme tu koniec týždňa a ja vám zároveň prinášam niečo na prečítanie. Na mojom instagrame @alex.stvrtecka som nedávno pridávala fotku s micelárnou vodou od Yves Rocher, ktorú používam a sľúbila som vám, že sa tomuto radu, konkrétne Sebo Végétal, budem venovať viacej v tomto článku. Tak sa poďme do toho pustiť. 

beauty

Red like passion | Make-up tutorial

9:16


Zdravím všetkých u nového a zároveň prvého beauty článku. V sobotu som sa rozhodla nafotiť vám tento make-up návod. Líčenie je jedno z tých vyzývavejších, preto odporúčam, aby dievčatá, ktoré s líčením len začínajú zvolili namiesto červenej nejakú jěemnejšiu farbu, možno ružovú alebo dokonca hnedú, pretože s tou sa, aspoň pre mňa, najlepšie pracuje. Chceme ešte upozorniť, že samotné líčenie bolo naživo o niečo jemnejšie ako na fotkách, keďže v sobotu pršalo a nebolo dobré svetlo na fotenie, ale ak chcete zjemniť celkový look, stačí použiť iný rúž/lesk. 

travelling

Prague | 2017

5:02


Zdravím! Ako ste mohli zaregistrovať, boli sme s priateľom v Prahe. Ja osobne chodím do Prahy každý rok minimálne na jeden deň. Z mojej dediny trvá cesta asi také tri hodinky, takže sa toho dá naozaj veľa stihnúť. Priateľ bol však v Prahe prvýkrát, takže som si prešla nejaké pamiatky znovu a určite som neľutovala. V Prahe sme boli na víkend a bol to náš posledný výlet tohto leta, čo ma veľmi mrzí, ale bohužiaľ toho už viac nestihneme, keďže nám obom o chvíľu začína semester.

travelling

Mallorca II. | 2017

0:43

Tak dnes som späť s druhou časťou fotočlánku z Malorky. Minule som sa venovala miestu, kde sme boli ubytovaní, ale dnes by som vám chcela predstaviť hlavné mesto, a to je Palma de Mallorca. Toto miesto som navštívila druhýkrát. Tentoraz sme si vypožičali bicykle a v hlavnom meste sme boli asi za takých tridsať minút. Cesta, ktorá sem vedie vám vie tiež ponúknuť úžasnú scenériu, ktorá vám berie dych. Ak by ste však boli pohodlnejšie typy, stačí nasadnúť na jednu z liniek, ktoré idú z El Arenal a ste za pätnásť minút v Palme.


Like us on Instagram