beauty

Gold is good | Make-up tutorial

10:44


Ahojte. Keďže mal minulý návod na líčenie dobrý ohlas, čo sa týka zhliadnutí, tak som sa rozhodla nafotiť ďalší. Tento make up je jednoduchší a nie je ani taký výstredný. Pokojne si ho môžete vyskúšať aj teraz cez víkend a nič by ste tým nemali pokaziť. Tak sa poďme pustiť do toho!

beauty

New in | Intimissimi & Pandora

6:21

Zdravím všetkých u dnešného článku. Pevne verím, že ste po sviatkoch oddýchnutí a pripravení sa vrátiť do každodennej reality. Ja som našťastie doma až do polovice februára, ale prajem všetkým pevné nervy s návratom do práce/školy. Aj napriek mojej "dovolenke" som sa rozhodla, že sa pustím spolu s vami do práce. Jednou z mojich priorít, ktoré som si predsavzala do roku 2018 je aj viac sa venovať blogu. Mám už pár nápadov, ale ešte chvíľku potrvá, čo ich zrealizujem. Dnes by som vám však chcela niečo povedať o podprsenke z novej kolekcie Intimissimi. Tak šup, šup... poďme na to!

life

Christmas time | 2017

4:51


Dnes by som vám všetkým v prvom rade chcela popriať krásne vianočné sviatky. Dúfam, že ste si užili sviatočnej pohody a pod stromčekom našli všetko, čo ste očakávali. Ja by som sa chcela s vami po dlhej dobe podeliť o moje zážitky z tohto obdobia. Tak sa poďme do toho pustiť.

fashion

Autumn is here | Outfit

11:17


Všetkých zdravím po dlhšej dobe! V poslednej dobe sa zamýšľam nad ľudskou toleranciou a ochotou pomáhať ľuďom. Nejde mi do hlavy ako môžu byť niektorí ľudia takí bezohľadní a zahľadení samí do seba. Väčšinou sa snaží byť pozitívny človek, ale nikdy to, bohužiaľ, nejde na 100%, keď sa pozriem okolo seba. Preto vás vyzývam a žiadam, rozhliadnite sa okolo seba a ponorte sa do svojho vnútra a zamyslite sa, čo všetko by sa dalo zmeniť. Šírte lásku, buďte milí a láskaví a hlavne sa viac smejte a pomáhajte si navzájom. Iba tak môžeme zmeniť svet okolo seba, tým, že začneme sami od seba.

beauty

My Favorite Fragrance| Beauty

13:15


Zdravím vás po dlhej dobe. Ospravedlňujem sa za svoju neaktivitu, ale trošku sa mi to zkomplikovalo s opätovným sťahovaním do Nitry, ale už som sa trochu aklimatizovala, tak pevne dúfam, že články budú častejšie. Čo som však chcela v dnešnom článku rozobrať sú vône, ktoré používam. Predstavím vám tri vône, konkrétne Bright Crystal od Versaceho, Daisy od Marca Jacobsa a voňavku od Bottegy Venety. Tak sa poďme do toho pustiť.

life

Study habits | Tips

6:36


 Zdravím všetkých u dnešného článku. Za oknami je už vidieť jesenné počasie, ktoré pre mnohých, okrem iného, symbolizuje aj nástup do školy. Niektorí už majú týždeň za sebou a nás vysokoškolákov to čaká v najbližších dňoch, preto som sa rozhodla spísať tento článok. Takže ak to číta niekto, kto je v koncoch s motiváciou alebo si nevie usporiadať čas a úlohy, pevne dúfam, že mu pomôže načerpať inšpiráciu. 

beauty

Strong trio | Yves Rocher products

0:46


Prajem vám krásny a ničím nerušený piatok. Máme tu koniec týždňa a ja vám zároveň prinášam niečo na prečítanie. Na mojom instagrame @alex.stvrtecka som nedávno pridávala fotku s micelárnou vodou od Yves Rocher, ktorú používam a sľúbila som vám, že sa tomuto radu, konkrétne Sebo Végétal, budem venovať viacej v tomto článku. Tak sa poďme do toho pustiť. 

Like us on Instagram